• Description slide 1

2024-01-15, 2024-01-26 dienomis mūsų mokyklos septintokės Marija Maironytė, Eva Kiseliovaitė ir Dominyka Margalikaitė savanoriavo lopšelyje - darželyje ,,Auksinis raktelis". Kartu su ,,Boružėlių" ir ,,Vyturėlių" grupių darželinukais savanorės stebėjo, tyrinėjo ir aptarė sniego bei  ledo paslaptis, skaitė pasakas, atliko kūrybines užduotis, mokė  vaikus piešti. Mergaitėms patinka savanoriauti darželyje, nes ten jų laukia žingeidūs vaikučiai.

2024-01-10 grupė mūsų mokyklos mokinių lankėsi įmonėje ,,INTUS WINDOWS". Juos pasitiko įmonės personalo darbuotoja Dainora Dieliautienė, kuri palydėjo mokinukus į įmonės gamybines patalpas. Čia ji supažindino vaikus su langų gamybos procesu, papasakojo apie įmonėje dirbančių žmonių profesijas. Mokiniai stebėjo meistrų atliekamas operacijas. Darbo vietos įmonėje – kompiuterizuotos. Projektavimo, programavimo darbus atlieka įmonėje dirbantys IT specialistai, inžinieriai. Įmonėje specialistams būtina gerai mokėti anglų kalbą, kadangi ,,INTUS WINDOWS" langai  yra eksportuojami į JAV, kur dėl puikios kokybės turi didelę paklausą. Įmonė didelį dėmesį skiria ekologijai. Medžių sodinimas yra vienas iš įmonės prioritetų.

Pabuvoję įmonėje, mokiniai turėjo galimybę įvertinti savo asmenines charakterio savybes, gebėjimus, kurie svarbūs renkantis langų gamintojo profesiją. 

Gruodžio 15 d. mūsų mokyklos septintokė Eva Kiseliovaitė savanoriavo Šiaulių lopšelio - darželio ,,Auksinis raktelis" ,,Vyturėlių“ grupėje.  Savanorė  aptarė su darželinukais STEAM bandymus su dažais, sniegu ir kitomis medžiagomis. Vaikučiai gyvai bendravo ir pasakojo STEAM veiklų, kurios vyko jų grupėje visą savaitę, įspūdžius. Evai patinka savanoriauti darželyje. Netrukus ji ir vėl aplankys savo globojamus vaikučius.

Septintokės Emilija Vidmantė Rakūnaitė ir Atėnė Žalnieriūtė 2023 m. gruodžio 8 d., savanoriaudamos „Nykštukų“ grupėje, su darželinukais kalbėjosi apie draugystę, gerus darbus ir padėjo vaikams pasigaminti „Švelniukus."

2023-12-06 mūsų mokyklos septintokų grupė lankėsi įmonėje ,,VONIN“. Mokinius pasitiko įmonės direktorė Rūta Solovjova, kuri maloniai sutiko papasakoti apie gamyklos veiklą. Septintokai sužinojo, kad UAB ,,VONIN“ gamina tinklus. Jie stebėjo, kaip tinklų gamintojai audžia tinklus iš storų įvairiaspalvių virvių. Milžiniški tinklai vėliau yra užvyniojami ant didžiulių ričių ir transportuojami į įvairias šalis, kuriose verčiamasi žvejyba ir žuvų auginimu. Tinklų gamintojų darbo diena trunka 8 valandas. Pietų pertraukos metu darbuotojai pietauja jaukiame valgomajame. Žmonėms sudarytos sąlygos mankštintis. Įmonėje vyksta jogos užsiėmimai. Mūsų mokyklos mokinės Gabijos močiutė mokė mūsų  septintokus iš virvės nusivyti žaisliuką . Mokiniai  iš gamyklos ,,VONIN“ parsinešė naudingą suvenyrą.

2023-11-23 Jovaro progimnazijoje vyko Šiaulių miesto progimnazijų profesijų viktorina, kurioje dalyvavo ir mūsų mokyklos šeštokės Ema Liaudanskaitė, Kamilė Mikaitytė ir Meilė Stuopelytė. Organizatoriai sukūrė vaikams smagią aplinką. Viktorinos dalyviai buvo sutikti grojant muzikai, salę apšvietė įvairiaspalviai prožektoriai, erdvei paslaptingumo suteikė tvyrantys dūmai. Iš pradžių svečiai pažaidė judriuosius žaidimus, pristatė savo komandas, o po to buvo pakviesti atsakinėti į klausimus „KAHOOT“ platformoje. Viktorinai klausimus ruošė Šiaulių miesto progimnazijų karjeros specialistai. Klausimai buvo susiję su karjera, profesijų pasauliu, įmonėmis bei įstaigomis, kuriose lankėsi progimnazijų mokiniai.

2023-11-15,17 dienomis mūsų mokyklos penktokė Austėja Samulevičiūtė , šeštokės Lina ir Sima Jaugelytės, septintokai Eva Kiseliovaitė, Austėja Diniūtė ir Deividas Kryžius savanoriavo lopšelio- darželio ,,Auksinis raktelis",,Saulės zuikučių"ir ,,Vyturėlių"grupėse. Savanoriai su darželinukais žaidė įvairius žaidimus, kurė darbelius,  spalvino piešinėlius, kalbėjosi apie gamtos reiškinius. Mokiniams patiko bendrauti su darželinukais. 

Lapkričio 6, 8, 10 dienomis mūsų mokyklos mokiniai aktyviai savanoriavo lopšelyje – darželyje ,,Auksinis raktelis.“

Septintokai Deividas, Austėja ir penktokė Austėja padėjo „Pagrandukų“ grupės  mokytojai organizuojant ir vykdant veiklas .  Savanoriai kartu su vaikais žaidė judriuosius žaidimus, piešė ir spalvino iliustracijas  tema „Metų laikai."

Penktokai Dovydas, Augustė ir Greta aptarė su „Nykštukų“ ir „Saulės zuikučių“ grupių vaikučiais besikeičiančius metų laikus, skaitė knygeles ir bandė piešti besikeičiančią gamtą.

Penktokai  Adrijanas, Meida ir Deividas savanoriavo „Nykštukų“ grupėje. Mokiniai skaitė ir aptarė su darželinukais knygeles, piešė ir žaidė judriuosius žaidimus.

Mūsų mokyklos mokiniams patinka savanoriauti darželyje. Ten juos pasitinka malonios grupių mokytojos ir linksmi bei žingeidūs vaikučiai.

2023-11-08 grupė mūsų mokyklos septintokų lankėsi įmonėje ,,INTUS WINDOWS". Mokinius pasitiko du įmonės darbuotojai, kurie palydėjo juos į gamybines patalpas. Čia viena iš įmonės personalo darbuotojų  Dainora Dieliautienė supažindino septintokus su langų gamybos procesu, papasakojo apie įmonėje dirbančių žmonių profesijas. ,,INTUS WINDOWS" langai  yra eksportuojami į JAV, kurioje dėl puikios kokybės turi didelę paklausą daugelyje  valstijų. Įmonė didelį dėmesį skiria ekologijai. Medžių sodinimas yra vienas iš įmonės prioritetų.