• Description slide 1

Balandžio 11 d. 3 VDM klasės mokiniai Ryto rato laiką skyrė pažinčiai su Saulės sistemos planetomis, astrobiologija ir žmonių moksliniais tyrimais. Pamokoje mokiniai stebėjo pristatymą, atsakinėjo į klausimus, atliko užduotis ir taip paminėjo Tarptautinę aviacijos ir kosmonautikos dieną.

Kovo 28 d. 2VDM klasės mokiniai turėjo puikią galimybę apsilankyti  Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Miesto koordinavimo skyriuje ir asmeniškai susipažinti su Šiaulių miesto vicemeru. Koordinavimo skyriaus vedėja trumpai pristatė Koordinavimo skyriaus veiklą ir papasakojo, kokios paslaugos teikiamos gyventojams. Vicemeras moksleivius trumpai supažindino su vietos savivalda, paaiškino, kokios yra vicemero funkcijos, veikla, darbotvarkė. Antrokai susidomėję klausėsi vicemero, „matavosi” mero kėdę, apžiūrėjo Tarybos posėdžių salę.

Kovo 7 d. 3VDM klasės mokiniai savo kūną fiziškai lavino Šiaulių miesto Apollo boulingo salėje.  Ten vyko integruotos veiklos. Vaikai mokėsi taikliai pataikyti ir teisingai paridenti boulingo kamuolį, kad surinktų kuo daugiau taškų. Geriausiai sekėsi  Elizai Vasilenko!

Vasario 29 d. 1VDM klasės mokiniai vėl dalyvavo pirmoje ir didžiausioje licencijuotoje  pakuočių atliekų tvarkymo organizacijos Lietuvoje „Žaliasis taškas“  nuotolinėje edukacijoje  „Žaliasis raštingumas“, kurio tikslas – supažindinti visuomenę su teisingu praktiniu aplinkosaugos principų taikymu kasdienėje veikloje, parodant, jog būti gamtai draugišku žmogumi yra nesudėtinga ir prasminga! Pasidžiaukime pirmokų darbais.

Vasario 15d. 1VDM klasės mokiniai dalyvavo nuotolinėje „Žaliojo raštingumo“ edukacijoje „Širdelė Lietuvai“. Ir ne tik. Dalyvavome visos mokyklos Vasario 16-osios minėjime, skirtame Lietuvai, kuris buvo tikra atgaiva ne tik protui, bet ir širdžiai. Lietuvių kalbos pamokoje mokėmės giedoti himną, sudalyvavome viktorinoje.
Džiugu, jog mokinukai  ne tik daug žino apie Lietuvą, bet ir turi atributikos, kuria noriai pasipuošė.

Vasario 13 d. 1VDM klasės mokinukai šėlo labiausiai. Visą pusdienį vyko integruotos pamokos: žiūrėjome filmuką „Užgavėnių papročiai ir tradicijos“, aptarėme, darėme išvadas, piešėme kaukes ir personažus. Gražiausi piešiniai puošia mokyklos koridorių, o Luknės Milčiūtės piešinys dalyvauja respublikinėje piešinių parodoje „Užgavėnių kaukės“. Visas veiklas vainikavo mokyklos šventė, kurioje pirmokai šoko, dainavo, šėlo, dalyvavo Užgavėnių personažų eisenoje, skaičiavo, dalijosi ir skanavo tėvelių iškeptus blynus. Susipažinę su Kanapiniu ir Lašininiu, Morę palydėjome į mokyklos muziejų.
Manome, kad žiemą tikrai išvarėme.

Vasario 6 dieną 2 VDM klasės mokiniai dalyvavo edukacijoje ,,LEGO robotika” Šiaulių apskrities Povilo Višinskio bibliotekoje. Užsiėmimo metu antrokai konstravo, programavo ir išbandė robotus. Smagi kūrybinė veikla skatino smalsumą, plėtojo kantrybę, komandinio darbo ir bendravimo įgūdžius.

1 VDM klasės mokiniai noriai dalyvauja STEAM veikloje. Vaikai žinojo, kad varškė gaminama iš pieno. Bet kaip? O kaip pačiam pasigaminti sveikuoliškus ledus?
Daug buvo džiaugsmo visa tai išbandant ir ragaujant.

Baigiantis I-ajam pusmečiui 1VDM klasės mokiniai apibendrino integruotą ilgalaikę projektinę veiklą „Augu skaitydamas“. Skaitėme knygeles, užrašydavome pavadinimą, pasakodavome ir auginome savo ąžuolo vaisius – giliukus. Patys pasidarėme skirtukus.
Vaikai ypač dažnai rinkosi pasakas. Smagu buvo žiūrėti pasirinktus animacinius filmukus, aptarti veikėjus, ieškoti knygelėje ir juos spalvinti. Vyko tikros lenktynės, kas daugiau perskaitys, gražiau papasakos. Aktyviausi skaitytojai buvo Lukas (37), Atas (37), Otonas (30), Emilija (24), Matas (21), Aivaras (20), Luknė (18), Rojus (16), Nikole (16). Sveikiname juos!
Mažieji skaitytojai apdovanoti diplomais, saldėsiais, o aktyviausieji namo parsinešė dovanotą knygelę.
Atradome skaitymo džiaugsmą ir naudą, daug sužinojome, todėl projektinė veikla tęsiasi.