• Description slide 1

Mažoji lietuvių kalbos olimpiada
(2017 m.  kovo 7 d.)
 
Vasario 23 dieną mūsų progimnazijos 7 – 8 klasių mokinių komanda (B. Karnatkaitė (7A), 
S. Pelenytė (7A), V. Šiupinytė (8) ir M. Jagorkinas (8)) (mokytojos J. Rimeikienė ir L. Čerškutė) dalyvavo Stasio Šalkauskio gimnazijos mokytojų organizuotoje Mažojoje lietuvių kalbos olimpiadoje. Joje galėjo rungtis  moksleiviai, kurių I pusmečio lietuvių kalbos įvertinimas yra 7 balai ar mažiau. Olimpiadoje mokiniams teko į eilėraštį įrašyti praleistus žodžius, surasti nevartotinus žodžius, paaiškinti patarlių reikšmes, sudaryti žodžių junginius bei atlikti kitas kūrybines užduotis.
Mūsų progimnazijos moksleiviai surinko 76 taškus ir, aplenkę Gegužių, ,,Juventos“, ,,Rasos“, Salduvės bei ,,Sandoros“ progimnazijų komandas, iškovojo I – ąją vietą.