• Description slide 1

UGDYMAS KARJERAI
 
UGDYMO KARJERAI CENTRO VEIKLA KARANTINO METU
 
KONSULTACIJOS
 
PUG, 1-4 klasių mokiniai konsultuojami pirmadieniais, ketvirtadieniais 13.00-14.00, Zoknių progimnazijos karjeros centre, I aukšte,18 kabinete. Dėl konsultacijos iš anksto kreiptis į anglų k. mokytoją, ugdymo karjerai specialistę Liną Sakalienę.
 
5 - 8 klasių mokiniai konsultuojami nuotoliniu būdu. Dėl konsultacijos iš anksto kreiptis į anglų k. mokytoją, ugdymo karjerai specialistę Liną Sakalienę telefonu 862505095 arba siųsti laišką el. paštu adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  pirmadieniais, ketvirtadieniais 13.00 -14.00.
 
 
Mūsų mokyklos tinklapyje esančioje mokinių ugdymosi karjerai informacinėje svetainėje MUKIS galite rasti naudingos informacijos mokytojams, mokiniams ir tėvams. Mokiniai gali peržiūrėti nuotraukas, filmukus apie juos dominančias profesijas, susipažinti su aukštosiomis ir profesinio ugdymo įstaigomis. Mokinio knygoje rasite žaidimų, testų, klausimynų. Mokinio knyga – tai ugdymo karjerai pratybų sąsiuvinis, kuris pildomas siekiant išsiaiškinti savo polinkius, gebėjimus, asmenines savybes, pažinti profesijų pasaulį.