Balandžio 24 d. Zoknių progimnazijos 7-8 klasės mokiniai  svečiavosi ,,Juventos“ progimnazijoje. Zokniškiai jau beveik visus mokslo metus neturi galimybės naudotis sporto sale, nes ji renovuojama, todėl yra pasiilgę sportinių, judriųjų žaidimų, kamuolio. Kartu su ,,Juventos“ progimnazijos fizinio ugdymo mokytojais mokytoja Kristina Lašienė suorganizavo sporto popietę „Draugystės fiesta“. Renginys jau tampa tradiciniu, nes tęsiamas  ne pirmus metus. Jo tikslas – skatinti vaikų domėjimąsi tinkliniu bei judriaisiais žaidimais, ugdyti darnų darbą komandose, bendravimo kultūrą. Popietės dalyviai ne kovojo vieni prieš kitus, bet žaidė tinklinį mišriose komandose, todėl nebuvo įtampos. Visi mėgavosi žaidimu, gera nuotaika ir pozityviomis emocijomis. Smagu, kad mūsų mokiniai galėjo išbandyti jėgas su bendraamžiais ir pasidžiaugti savo įgūdžiais bei gebėjimais.  Mūsų mokyklai atstovavo:
 7 klasės mokiniai:
Klemanskytė Deimantė,
Šapovalova Urtė,
Popovaitė Monika,
Davydovskaja Gabija,
Jaugelis Lukas,
Kryžius Deividas,
Poška Matas.

8 klasės mokiniai:
Žamba Airidas,
Ališauskaitė Simona,
Krivickaitė Karina,
Pociūtė Urtė,
Zamuška Armandas.

Džiaugiamės mūsų šauniaisiais sportininkais!