2021-05-21 mūsų mokyklos septintokai  virtualaus pažintinio susitikimo metu,, pravėrė‘‘ tatuiruočių meistro salono duris. Mokiniai susipažino su tatuiruočių meistru, kuris kaip tik ruošėsi padaryti tatuiruotę savo klientui. Meistras parodė tatuiruotės piešinį, šiuolaikinį instrumentą, kurio pagalba atliekama tatuiruotė, parodė įrankį , kuriuo buvo daromos tatuiruotės anksčiau. Juo iki šiol daromos tatuiruotės Polinezijoje, Naujojoje Zelandijoje. Lietuvoje, sutikus tėvams, tatuiruotes galima daryti nuo 16 metų. Ilgiausia procedūra, kurią teko atlikti meistrui, užtruko net 12 valandų. Įprastas tatuiruotės atlikimo laikas - iki 4 valandų. Klientai paprastai ateina į saloną ,,atlikę namų darbus“- atsineša norimos tatuiruotės pavyzdį. Tatuiruotės blunka saulėje. Kokybiškais dažais atliktos tatuiruotės išblunka lėčiau. Daryti tatuiruotę – rimtas apsisprendimas visam likusiam gyvenimui. Net lazeriu panaikinus tatuiruotę  ant odos lieka žymės.