Renginys "Kalbų miksas"
(2014 gruodžio 4 d.)

Gruodžio 4 d. mūsų progimnazijos aštuntokai Edgaras Švedas, Aurimas Glazauskas, Mindaugas Pocius, Kornelijus Tomkevičius,  Almantas Viliūnas ir Salvija Grušaitė dalyvavo Šiaulių miesto aštuntų  klasių mokinių užsienio kalbų (anglų, rusų, vokiečių) renginyje "Kalbų miksas" , kuris vyko Jovaro progimnazijoje. Kiekviena komanda  gavo užduotį - suvaidinti paskirtą pasaką įvairiomis kalbomis. Mūsų komandai teko pasaka "Vilkas ir septyni ožiukai". Mokiniai su malonumu įsitraukė į improvizacijų kūrimą, įdomiai ir nuotaikingai suvaidino pasaką. Netrūko juoko ir aplodismentų. Trys mūsų komandos mokiniai gavo padėkas už puikias užsienio kalbų žinias: Mindaugas Pocius - vokiečių, Edgaras Švedas – rusų, Aurimas Glazauskas – anglų.