Nacionalinis konkursas ,,Švari kalba – švari galva“ 2017
2017 m. balandžio 6 d.
 
Kovo 20 - 24 dienomis įvyko 10 nacionalinio internetinio konkurso „Švari kalba – švari galva“ pirmasis etapas. Kompiuterį lietuviškai kalbino net 15 tūkstančių 5 – 10 klasių moksleivių iš Lietuvos ir užsienio lietuvių mokyklų. 
Konkurse rungėsi ir 10 mūsų progimnazijos mokinių (I. Daugėlaitė (6), R. Gerulis (6), 
B. Karnatkaitė (7A),  M.Lipskis (7A), S. Pelenytė(7A), M.Taurinskaitė (7A), G. Petruitytė (8), 
V. Noraitė (8), G. Kriščiūnaitė (8), V. Lešaitė (8)). Moksleiviai per 30 minučių turėjo atsakyti į 25 klausimus. Geriausiai sekėsi 8 kl. mokinei G. Petruitytei. Ji surinko 100 %. Balandžio 5 dieną Vilniuje įvyko antrasis konkurso ,,Švari kalba – švari galva“ etapas. Į jį buvo pakviesta po 20 geriausiai testą atlikusių penktokų, šeštokų, septintokų, aštuntokų, devintokų ir dešimtokų. Į dvidešimtuką pateko ir mūsų progimnazijos aštuntokė G. Petruitytė. Trečiadienį (balandžio 5 d.) ji susirungė su kitais pirmojo etapo nugalėtojais. 
 
Po konkurso visi antrojo etapo dalyviai buvo pakviesti į baigiamąjį renginį Lietuvos Respublikos Seime.