KONFERENCIJA ,,AŠ, MOKYKLA IR SĖKMĖ”
(2016 m. gruodžio 8 d.)
 
Gruodžio 8 d. Jovaro progimnazijoje vyko respublikinė bendrojo lavinimo mokyklų  5 – 12 klasių mokinių konferencija “Aš, mokykla ir sėkmė”, į kurią susirinko gausus būrys mokinių iš Šiaulių , Kėdainių, Radviliškio, Raseinių progimnazijų ir gimnazijų. 
Mūsų mokyklai atstovavo ir savo sėkmės receptais dalinosi 7a kl. mokinė Kamilė Vasilenko, kuri perskaitė pranešimą ,,Muzika – mano gyvenimo dalis" bei  visus susirinkusius pradžiugino nuotaikinga daina.  Sėkme, kurią patyrė besimokydami Zoknių progimnazijoje, džiaugėsi  gimnazistai Nedas Garbačiauskas ir Marius Pilipavičius. Vaikinai konferencijos dalyviams pateikė pranešimą ,,Tarptautiniai projektai – nepakartojamos pamokos”, kuriame pristatė, kaip  tarptautiniai projektai padėjo jiems mokytis, siekti aukštesnių rezultatų, ugdyti dalykines ir bendrąsias kompetencijas.