Renginys ,,Surask pokemonus ,,Saulėtekio“ labirintuose“
(2016 m. lapkričio 25 d.)
 
Lapkričio 25 dieną Šiaulių ,,Saulėtekio“ gimnazijose jau šeštą kartą įvyko renginys ,,Surask pokemonus ,,Saulėtekio“ labirintuose“. Jame galėjo dalyvauti Šiaulių miesto ir rajono 7 – 8 klasių mokiniai. 
Mūsų progimnazijos garbę konkurse gynė penki aštuntokai: Justina Glazauskaitė, Gabija Kriščiūnaitė, Vestina Noraitė, Gabija Petruitytė ir Vilius Zykas. Gavę ,,Saulėtekio“ gimnazijos planą, kuriame buvo pažymėtos užduočių atlikimo vietos, mokiniai pasileido į pokemonų medžioklę. Jiems reikėjo atlikti lietuvių, anglų, rusų kalbos, matematikos, chemijos, istorijos, geografijos, kūno kultūros ir kitų mokomųjų dalykų užduotis. Iš viso teko aplankyti 14 stotelių.
Pokemonų paieškos baigėsi labai sėkmingai. Surinkę 41 pokemoną ir aplenkę trylika komandų mūsų progimanzijos aštuntokai iškovojo I – ąją vietą.