• Description slide 1

Konkursas ,,What a wonderful world"
(2016 m. balandžio 5 d.)
 
Balandžio 5 d. mūsų progimnazijoje vyko Šiaulių miesto ir regiono 5-8 klasių mokinių V. Morkio raiškiojo skaitymo anglų kalba konkursas ,,What a wonderful world". Tai kasmet vykstantis konkursas, kuris sukviečia visus, mylinčius anglų kalbą ir poeziją, Šį gražų renginį inicijuoja Šiaulių miesto anglų kalbos mokytojų asociacija. 16 talentingų mokinių deklamavo eiles, teigdami, kad ,,Pasaulis yra nuostabus". Mūsų progimnazijos penktokas Romas Antanas Gerulis ir šeštokas Lukas Krikštaponis atkakliai ruošė savo pasirodymus, bet laimė nusišypsojo Lukui, kuris pasidalinęs vienos vasaros dienos įspūdžiais, sužavėjo komisiją, tapo II-osios vietos nugalėtoju ir gavo 15 eurų knygyno ,,Vaga" dovanų čekį. Luko anglų kalbos mokytoja didžiuojasi savo mokiniu ir jo pasiekimais.