,,Kalbų kengūra 2016“
(2015 m. vasario 23 – 25 d.)
 
Vasario 23 – 24 dienomis vyko VKIF organizuotas tradicinis tarptautinis konkursas ,,Kalbų kengūra 2016“. Jame dalyvavo 21 mūsų progimnazijos 4 – 7 kl. mokinys. Moksleiviai atliko dviejų programų - lietuvių kalbos (I -oji programa) ir užsienio kalbų (II -oji programa: anglų, prancūzų, rusų, vokiečių) – užduotis. 
 
Lietuvių kalbos kengūroje dalyvavo 14 mokinių: 4 ketvirtokai (I. Doveika, E. Kaluinaitė, E. Karlinskas, V. Margalikaitė), 2 penktokės (I. Daugėlaitė, I. Griciūtė), 5 šeštokės (K. Bandzaitė, V. Grubliauskaitė, S. Pelenytė, M. Taurinskaitė, K. Vasilenko) ir 3 septintokai (M. Jagorkinas, V. Noraitė, A. Šalkauskas). 
Užsienio kalbų kengūros užduotis sprendė 7 moksleiviai: 5 mokiniai (3 ketvirtokai (E. Čikun, I. Doveika, Dž. Kaluina), 1 penktokas (D. Andrašiūnas) ir 1 septintokė (V. Lešaitė)) atliko anglų kalbos testą, 2 septintokės (A. Gedminaitė, G. Vaičiulytė) - vokiečių kalbos. 7 klasės mokinė V. Lešaitė be anglų kalbos testo atliko ir rusų kalbos užduotis. 
Nekantriai lauksime rezultatų tinklalapyje www.vkif.lt