Spalio 24 d. pasaulyje minima Tarptautinė klimato kaitos diena. Šią dieną rengiamos pačios įvairiausios akcijos, atkreipiančios dėmesį į problemas, susijusias su klimato kaita, siekiama paskatinti mažinti šiltnamio dujų koncentraciją, anglies dioksido kiekį nuo dabartinio rodiklio 387 (milijoninių dalelių) iki 350.

Spalio 22d. mūsų mokyklos septintokai (geografijos mokytoja Ligita Norgailė) dalyvavo moksleivių protmūšyje, kurį organizavo Žaliosios politikos institutas ir British Embassy Vilnius. Sulaukta daugiau kaip 650 mokinių iš visos Lietuvos. Dalyviai gilino savo žinias, įgūdžius ir suvokimą atsakydami į įvairius klausimus, susijusius su globaliniu klimato atšilimu. Geriausiai pasirodė Augustė M., kuri užėmė 106 vietą.