• Viskas prasideda čia !

  • Mums gera kartu !

  • 3

    Puiki mokymosi aplinka!

  • 4

    Aukštas mokymosi lygis užtikrina puikias mokinių žinias

Paskutinio skambučio šventė
2017 m. birželio 2 d.  
 
Birželio 2 d.  pasipuošę aštuntokai rinkosi į mokyklą. Jų nekantriai laukė septintokai, kurie keletą dienų plušėjo puošdami mokyklą ir aštuntokų auklėtojos kabinetą. Čia vyko paskutinė pamoka. Vidurdienį mokyklinis varpelis visus pakvietė į aktų salę. Sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė Erika Burneckienė, prisiminimais dalijosi pavaduotoja ugdymui Adrijana Gricienė. Vėliau įteikti pažymėjimai bei padėkos už labai gerą mokymąsi ir mokyklos vardo garsinimą.  Aštuntokai deklamavo eiles ir dainavo dainas. Daugelio akyse sužvilgo išsiskyrimo ašaros. Jautri ir dvasinga šventė ilgam išliks susirinkusiųjų širdyse.
Mieli aštuntokai, linkime Jums gero skrydžio!