• Viskas prasideda čia !

  • Mums gera kartu !

  • 3

    Puiki mokymosi aplinka!

  • 4

    Aukštas mokymosi lygis užtikrina puikias mokinių žinias

Ekskursija į Lietuvos geležinkelininkų sostinę
2017 m. gegužės 26 d.
 
Gegužės 26 d. antrokai ir trečiokai į ekskursiją išdundėjo traukiniu. Lietuvos geležinkelininkų sostinėje Radviliškyje mokiniai susipažino su miesto geležinkelio istorija, pamatė įdomių ir unikalių objektų, paragavo simbolinės tremtinių duonos ir apžiūrėjo tremtinių vagoną. Užlipę ant 7 metrų aukščio pėsčiųjų tilto per geležinkelį, pasigrožėjo geležinkelio panorama. Sugrįžę į Šiaulius, sparčiu žingsiu nukeliavo į Šiaulių miesto Geležinkelio muziejų. Jame susipažino su Šiaulių miesto geležinkelio istorija, stebėjo miesto maketą dienos ir žibintų šviesoje, pasigrožėjo įvairiapusio geležinkelio vaizdų paveikslu, pasižymėjo traukinio bilietą senovišku būdu, apžiūrėjo senoviškus garvežius, keleivinį vagoną bei kitas muziejuje eksponuojamas transporto priemones. 
Į mokyklą mokiniai grįžo kupini įspūdžių ir geros nuotaikos.