• Viskas prasideda čia !

  • Mums gera kartu !

  • 3

    Puiki mokymosi aplinka!

  • 4

    Aukštas mokymosi lygis užtikrina puikias mokinių žinias

Ekskursija į Kurtuvėnus
2017 m. gegužės 26 d.
 
Saulėtą gegužės 26 dieną pirmokai ir PUG auklėtiniai geros nuotaikos autobusu keliavo į Kurtuvėnus. Keliaudami pagal žemėlapio nuorodas, vaikai „Laimės pasagos” ieškojo Kurtuvėnų buvusio dvaro sodybos aplinkoje, kur susipažino su pagrindiniais dvaro sodybos pastatais, ir, žinoma, senuoju svirnu. Kiekvienas, išsprendęs žemėlapio rebusą, sužinojo, kad laimės pasaga yra ledaunės kampe. Visi labai atidžiai jos ieškojo, bet pirmoji ją pamatė pirmokė Adrija. Jai ir atiteko rastoji „laimės pasaga”. Radę laimės pasagą, vaikai keliavo į Gyvojo žirgo muziejų, kuriame gyvena virš 40 žirgų. Vaikai, prižiūrimi instruktoriaus, pajodinėjo žirgais. Visi grįžo geros nuotaikos ir laimingi.