• Viskas prasideda čia !

  • Mums gera kartu !

  • 3

    Puiki mokymosi aplinka!

  • 4

    Aukštas mokymosi lygis užtikrina puikias mokinių žinias

Varžytuvės ,,Graži mūsų šeimynėlė“
2017m. gegužės 11 d.
 
Mylėsiu tave amžinai,
Man būsi brangi visada,
Kol plaka širdis, kol alsuoju, 
Šeima svarbiausia yra...
 
Tokiais žodžiais buvo pasveikinti visi susirinkę į varžytuves „GRAŽI MŪSŲ ŠEIMYNĖLĖ“. 
Varžytuvėse dalyvavo 11  komandų. Jas sudarė  4 mokiniai ir 4 šeimos nariai, o  atlydėjo aistringi ir triukšmingi sirgaliai. Varžytuvių dalyviai turėjo sugalvoti  šūkį ir išrinkti  komandos kapitoną, dalyvauti  užduočių turnyre „Linksmoji geografija“ , sugalvoti kuo daugiau dainų , kuriose būtų paminėti šeimos nariai, dalyvauti metimo į krepšį varžybose  ir atsakinėti į psichologinius  klausimus. Visi prasmingai  ir linksmai praleido laiką.