eTwinning projektas


,,Christmas Card Exchange, 2014. Greece – Lithuania‘‘

Gruodžio mėnesį 4 klasės mokiniai kūrė kalėdinius atvirukus papuošdami juos karpytomis snaigėmis. Mokiniai žinojo, kad pagaminti atvirukai keliaus į tolimąją Graikiją, todėl  juos kurdami įdėjo daug šilumos ir meilės. Mokiniai burtų keliu išsiaiškino, kam rašys kalėdinius sveikinimus anglų bei lietuvių kalbomis. Nemažai nuostabos kėlė ir graikiški bendraamžių vardai. Sveikinti yra malonu, bet būti pasveikintam... Šis jausmas tikrai nepakartojamas. Trijų Karalių šventės išvakarėse 4 klasės mokiniai atplėšė voką. Atkeliavęs iš Graikijos jis vis dar kvepėjo Kalėdomis. Graikų mokinių atvirukus puošė laivai, pagaminti panaudojant džiovintus vaisius, cinamono lazdeles bei kitus prieskonius. Laivus graikai puošdavo vietoj kalėdinių eglučių, kadangi jūra vaidino ypatingą vaidmenį jų gyvenime.Dalyvaudami projekte susipažinome su graikiškomis Kalėdų tradicijomis, susiradome naujų draugų, lavinome bendravimo įgūdžius anglų kalba, patyrėme malonių akimirkų.