• Viskas prasideda čia !

  • Mums gera kartu !

  • 3

    Puiki mokymosi aplinka!

  • 4

    Aukštas mokymosi lygis užtikrina puikias mokinių žinias

Edukaciniai užsiėmimai Šiaulių mieste
2018-12-17
 
4b klasės mokiniai gruodžio mėnesį lavinosi ne tik tradicinėse pamokose, bet su mokytoja Asta Joniškiene vyko ir į edukacinius užsiėmimus mieste, kur pasidarė darbelių ir susipažino su įvairiomis profesijomis. 
Gruodžio 11 d. grupė 4a ir 4b klasių mokinių su ugdymo karjerai specialiste Asta Joniškiene apsilankė ŠPRC Statybos skyriuje ir susipažino su profesinės mokyklos veikla, profesijomis, technika, kuria naudojasi mokyklos mokiniai užsiėmimuose. Net patys galėjo kai ką išbandyti.  Dalyvaudami užsiėmime „Stalių darbai“, išbandė staliaus profesiją ir pasidarė medines pieštukines.
Gruodžio 12 d. 4b ir 8 kl. mokiniai, lydimi mokytojų Astos Joniškienės ir Linos Dulevičienės vyko į Dailės galeriją, apžiūrėjo parodą, susipažino su dailininko profesija, dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Menas ir technologijos“, kur išmoko pasidaryti magnetuką. Mokiniai ne tik darė darbelius, bet ir dalyvavo interaktyviame žaidime su planšetėmis, lavino pastabumą ieškodami paveikslų detalių. 
Gruodžio 14 d. 4b klaės mokiniai su savo mokytoja Asta Joniškiene Chaimo Frenkelio viloje užsiėmime „Odininko dirbtuvėlės“ susipažino su odininko profesija, patys išbandė odos tvirtumą kirsdami detales, lavino kūrybiškumą komponuodami padėkliuką iš įvairių odinių figūrėlių. Mokiniai ne tik pasidarė darbelius, bet ir aplankė latvių modernistų R.Sutos ir A.Belcovos dailės darbų parodą.
Gruodžio 17 d. 4a ir 4b kl. mokiniai su mokytojomis Laima .Diktaniene ir Asta Joniškiene vyko į Išmaniąją mokyklą. Ten edukacijoje „Porceliano raštai“ susipažino su dailininko, keramiko-dizainerio profesijomis. Mokiniai dekoravo puodelius specialiais keramikai skirtais dažais.