Mūsų mokyklos 5-6 klasių mokinių grupė nuotoliniu būdu dalyvavo pažintiniame susitikime su Lietuvos policijos mokyklos atstovais, buvusiais kursantais. Stebėdami nuotolinį susitikimą, mokiniai sužinojo, kokį kelią turi nueiti žmogus, norintis tapti policijos pareigūnu. Iš kursantų lūpų išgirdo apie policininko profesiją, kokių dalykų mokosi būsimieji pareigūnai, kokia jų dienotvarkė, kaip vyksta pratybos. Susitikimo metu buvo suteikta informacija apie
stojimo į LPM sąlygas, kokie reikalavimai yra keliami būsimiems pareigūnams ir kaip vyksta atranka. Buvo galima tiesiogiai paklausti ir sužinosi konkrečius atsakymus į visus rūpimus klausimus! Nuotolinio susitikimo pabaigoje vyko viktorina, kurioje aktyviai dalyvavo būrys interaktyvaus susitikimo dalyvių, besidominčių policininko profesija. Dešimties greičiausiai ir teisingiausiai atsakiusiųjų į viktorinos klausimus dalyvių laukė LPM įsteigti prizai. Susitikimo vaizdo įrašą galima stebėti LPM laiko juostoje.