• Viskas prasideda čia !

  • Mums gera kartu !

  • 3

    Puiki mokymosi aplinka!

  • 4

    Aukštas mokymosi lygis užtikrina puikias mokinių žinias

„Archeologo dėžutė“
2018-01-15
 
Sausio 15 d. 5 klasės mokiniams klasės valandėlę vedė ugdymo karjerai specialistė A. Joniškienė. Mokiniai lavino savęs pažinimo kompetenciją analizuodami ir piešiniais vaizduodami savo pomėgius, tai, ką apie juos sako juos supantys daiktai. Piešdami „Archeologo dėžutę“  užminė mįslę draugams, kokie jų pomėgiai, įpročiai, polinkiai. Klasės draugai turėjo atspėti autorių. Supratome, kaip, svarbu pažinti save ir draugus, kad galėtume bendrauti ir mokytis.  
 
 
Mokėmės gaminti iš odos
2018-01-15
 
Sausio 15 d. 8 a ir 8 b klasės mokinės su   klasių vadovėmis I. Kukulskiene, J. Rimeikiene ir ugdymo karjerai koordinatore A. Joniškiene vyko į ŠPRC Technologijų skyrių, kur ne tik susipažino su mokymosi programomis ir mokinių galimybėmis, apžiūrėjo mokymosi patalpas, bet sužinojo apie odos savybes bei pasigamino po odinį raktų pakabuką. 
Savanorystė darželyje
 
Mūsų progimnazijos 5 – 6 klasių mokinės mėgsta savanorišką socialinę veiklą Zoknių mikrorajono lopšelyje-darželyje „Auksinis raktelis“. Čia  žaidžia su vaikais, skaito pasakas, mokosi piešti ir spalvinti. Grupės auklėtojai padeda padengti stalą pavakariams, vaikams nueiti į muzikos, šokio  užsiėmimus, suklijuoja knygeles, padeda pasiruošti priemones. Mokinės gali ne tik draugiškai su vaikais praleisti laiką ir pagelbėti auklėtojoms, bet ir stebėti jų darbą, išbandyti save, pagalvoti apie ikimokyklinio ugdymo pedagogo profesiją. 
 
Šiaulių Jaunųjų gamtininkų centre
2017 m. gruodžio 18 d.
 
Š. m. gruodžio 18 d. septintos   klasės  mokiniai  viešėjo Šiaulių Jaunųjų gamtininkų centre. Jame stebėjo namų sąlygomis laikomus egzotinius paukščius, roplius, vabzdžius, žinduolius, graužikus, susipažino su gyvūnų prižiūrėtojo profesija, atliko jiems skirtas  biologines užduotis, domėjosi augintinių priežiūra. Pagilinę gamtamokslines žinias ir džiugiai nusiteikę  mokiniai grįžo namo. 
„Sėkmės pamoka: finansinis raštingumas ir verslumas“
2017 m. gruodžio 1 d.
 
Gruodžio 1 d. mūsų progimnazijos aštuntokai   Lukas Krikštaponis, Tomas Mackevičius, Danielius Vysockij, Dovydas Vysockij ir ugdymo karjerai koordinatorė Asta Joniškienė vyko į mokiniams skirtą renginį „Sėkmės pamoka: finansinis raštingumas ir verslumas“, kuris vyko Šiaulių arenoje, taip pat aplankė verslo ir pasiekimų parodą „Šiauliai 2017“. Renginyje bankininkė J. Gaidamavičienė mokinius supažindino su bankininko, ekonomisto profesija, pateikė informaciją apie Lietuvoje veikiančius bankus, jų paslaugas, įmanomus atsiskaitymo būdus. Mokiniai susipažino ir su bankų bei pinigų naudojimo vizijomis, jaunu Lietuvoje banku ,,Citadele“. Drąsiausi turėjo galimybę pateikti juos dominančius klausimus, pasidomėti pačia lektore, jos darbu. Už drąsą mokiniai gavo mažų banko ,,Citadele“ siurprizų.