Šventinis renginys Jėzuitų mokykloje
2018-05-10
 
Gegužės 10 dieną Jėzuitų pradinėje mokykloje organizuotu renginiu baigėsi 3-4 klasių miesto olimpiadų turas. 
Mokyklinėje lietuvių kalbos olimpiadoje dalyvavo  šie mokiniai: Arnas Kybartas (3a kl.), Gabija Burbaitė (3a kl.), Greta Vėlyvytė (3a kl.), Eimantas Račkauskas (3a kl.), Atlanta Kodiakina (3b kl.), Živilė Steponavičiūtė (3b kl.), Dovydas Steponaitis (3b kl.) , Eldar Kononenko (4  kl.), Ema Klimašauskaitė (4 kl.), Ema Čikun (4 kl.). 
Matematikos  olimpiadoje:  Arnas Kybartas (3a kl.), Titas Rimkus (3a kl.), Eimantas Račkauskas (3a kl.), Adrijus Vaitkevičius (3a kl.),  Živilė Steponavičiūtė (3b kl.), Jonas Macijauskis (3 b kl.),   Eldar Kononenko (4 kl.), Ema Klimašauskaitė (4 kl.). 
Pasaulio pažinimo olimpiadoje šie  mokiniai: Arnas Kybartas (3a kl.), Eimantas Račkauskas
(3a kl.), Gabija Burbaitė (3a kl.), Živilė Steponavičiūtė (3b kl.), Goda Guntaitė (3b kl.), Atlanta Kodiakina (3b kl.), Erika Šilėnaitė (3b kl.), Eldar Kononenko (4 kl.), Ema Klimašauskaitė (4 kl.), Emilija Žalpytė (4 kl.). Laimėtojai dalyvavo miesto mokyklų olimpiadose : Živilė Steponavičiūtė ( lietuvių kalbos), Arnas Kybartas (matematikos ir pasaulio pažinimo). Ketvirtokų lietuvių k., matematikos, pasaulio pažinimo olimpiadose dalyvavo Eldar Kononenko. 
Arnas Kybartas matematikos olimpiadoje laimėjo I vietą ir dalyvavo Lietuvos mokyklų pradinukų matematikos olimpiadoje, kuri vyko Vilniuje.
Džiaugiamės mokinių laimėjimais ir linkime sėkmės!