,,Šimtmečio labirintai“ 
2017 m. lapkričio 15 d.
 
Lapkričio 15 d. aštuntokų komanda ( Vesta Grubliauskaitė, Karolina Bandzaitė, Karolis Rimkevičius, Saulė Pelenytė, Meda Taurinskaitė) dalyvavo ,,Saulėtekio“ gimnazijoje organizuotame renginyje  „Šimtmečio labirintai“. Į šį tradicinį renginį šiemet užsiregistravo net  dešimt komandų iš Šiaulių miesto Gegužių, „Rasos“, Ragainės, Gytarių, Zoknių ir Medelyno progimnazijų. Jau konkurso pradžioje tapo aišku, jog kova dėl prizinių vietų bus tikrai įtempta. Gavusios išsamias instrukcijas, komandos visas labirintų kliūtis turėjo įveikti per reglamentuotą laiką ir į galutinę „stotelę“ (konkretaus mokomojo dalyko labirintas) grįžti su uždirbtais taškais – reikėjo surinkti 100 taškų. Nepaklysti labirinte padėjo savanoriai gimnazistai, tapę komandų globėjais. Spręsdami įvairių mokomųjų dalykų užduotis jie turėjo ne tik pademonstruoti gilias akademines žinias, bet ir gebėjimo dirbti komandoje įgūdžius, taip pat atskleisti sumanumą ir proto guvumą.
 Konkurse mūsų komanda užėmė III -ąją vietą. Sveikiname!