2014 m. spalio 15 dieną mūsų progimnazijoje vyko Šiaulių miesto 7-8 klasių mokinių viktorina   ,,Kalbų labirintais“, skirta Europos kalbų dienai paminėti. Renginio metu sveikinimo žodį tarė progimnazijos direktorė Svetlana Giniotienė. Meninę kompoziciją paruošė 6 klasės mokinės, dainavo 6-7 klasių merginų choras. Renginį šauniai vedė Abigailė Cibulskaja (7 klasė), Nedas Garbačiauskas (7 klasė) ir Aurimas Glazauskas (8 klasė).

Viktorinoje dalyvavo Dainų, Rasos, Vinco Kudirkos , Jovaro ir Zoknių progimnazijų komandos. Dalyviai sprendė kryžiažodžius, atlikdami įvairias užduotis pasitikrino savo lietuvių, anglų, rusų ir vokiečių kalbų žinias. Viktorinoje geriausiai sekėsi Dainų progimnazijos komandai. Susirinkusieji prasmingai leido laiką ir susirado naujų draugų.

Zoknių progimnazijos komanda užėmė III vietą Šiaulių miesto  7 -8 klasių mokinių viktorinoje ,, Kalbų labirintais" .