Kūrybinis sambūris ,,Auginkime žodį“
( 2015 m. balandžio 15 d. )

Balandžio 15 dieną mūsų progimnazijos 5 – 8 klasių mokinių komanda ( Karolina Grybauskaitė (5A), Emilis Gasiūnas (5A), Viktorija Šiupinytė (6), Airidas Šalkauskas (6), Justė Damarodaitė (7), Klaudija Lukoševičiūtė (7), Salvija Grušaitė (8) ir Erika Žičkutė (8) dalyvavo Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5 – 8 klasių mokinių kūrybiniame sambūryje,,Auginkime žodį“, skirtame spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai. Mokiniams teko atlikti įvairias užduotis. Jie sprendė kryžiažodį, kūrė ir minė mįsles, žemėlapyje ieškojo Lietuvos etnografinių regionų, bandė atpažinti Lietuvos rašytojus, kūrė laikraštį.

Komisijai įvertinus atliktas užduotis ir suskaičiavus taškus, paaiškėjo, kad mūsų progimnazijos komanda laimėjo II – ąją vietą.