KEIČIASI PRIĖMIMO Į PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPES TVARKA

Vadovaudamiesi Priešmokyklinio ugdymo organizavimo Šiaulių miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose tvarkos aprašu, patvirtintu Šiaulių miesto savivaldybės tarybos 2020 m. spalio 1 d. sprendimu Nr. T-378 primename:

1. Prašymai dėl vaiko priėmimo į PUG priimami popieriniu ir (ar) elektroniniu būdu (pasirašyti galiojančiu el. parašu) nuo spalio mėnesio, bet ne anksčiau nei vieneri mokslo metai, iki vaikas pradės lankyti PUG. Su prašymu pateikiami šie dokumentai:
  • vaiko tapatybę patvirtinantis dokumentas ar jo kopija;
  • dokumentas, patvirtinantis, jei šeimai taikoma atvejo vadyba.

2. Vaiko, gyvenančio mokyklos aptarnaujamoje teritorijoje, tėvai (globėjai) iki vasario 1 d. nepateikę prašymo dėl vaiko priėmimo į PUG ateinančiais mokslo metais, netenka pirmumo teisės ir vaikas į PUG gali būti priimamas, jeigu mokyklos grupėje yra laisvų vietų.

3. Prašymas neregistruojamas, jeigu jame pateikti ne visi prašomi duomenys, duomenys pateikti neteisingi, nesilaikoma reglamentuotų dokumento pateikimo reikalavimų.
Į priešmokyklines grupes prašymus ir kitus reikalingus dokumentus priima raštinės vedėja.
Darbo laikas:
pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 val. iki 16.30 val.,
penktadieniais nuo 8.00 val. iki 15.00 val.
Pietų pertrauka 11.00- 11.45.

Šiuo darbo laiku bus priimami ir popieriniai, ir elektroniniu parašu pasirašyti priėmimo dokumentai. Prašymas ir kiti pateikti dokumentai registruojami Mokyklos tėvų prašymų registre pagal dokumentų pateikimo datą ir laiką. Elektroniniu parašu pasirašytus dokumentus siųsti į el. paštą Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Kitais su priėmimu susijusiais klausimais prašome kreiptis į progimnazijos direktoriaus pavaduotoją ugdymui Adrijaną Gricienę (tel. (8-41) 398595).
Darbo laikas:
pirmadieniais –  ketvirtadieniais nuo 8.00 val. iki 16.00 val.,
penktadieniais – nuo 8.00 val. iki 15.00 val.