Europos kalbų diena mokykloje 
 
Rugsėjo 25 d.  mūsų mokykloje vyko renginys, skirtas Europos kalbų dienos paminėjimui. Jame  dalyvavo 5-8 klasių mokiniai. Pradžioje mokytojos kalbėdamos anglų, vokiečių, lotynų, rusų, prancūzų, ukrainiečių kalbomis prašė mokinių atspėti, kokia kalba yra kalbama. Vėliau  skaidrėse buvo pateikta informacija apie Europos kalbų dienos atsiradimo istoriją. Pasakojime buvo akcentuojama, kad Europos kalbų dienos šventimas yra susijęs su paskata mokytis įvairių Europos kalbų. Kelių užsienio kalbų mokėjimas ne tik praturtina žmogaus gyvenimą, padeda  pažinti kitas kultūras, bet ir padeda konkuruoti ir įsitvirtinti Lietuvos ir užsienio darbo rinkose. Buvo pateikta įdomi informacija apie kalbų mokymosi technikas. Mokslininkai įrodė, kad vienas iš efektyviausių kalbų mokymosi technikų – kalbos mokymasis miego metu.
Po pranešimo mokiniai buvo kviečiami dalyvauti viktorinoje Kahoot platformoje. Dirbdami grupėse jie turėjo klausytis dainų ištraukų įvairiomis kalbomis ir atsakyti į klausimus, susijusius su kalbų supratimu. Penktokų, šeštokų, septintokų, aštuntokų komandos gyvai atsakinėjo į išradingai pateiktus klausimus naudodamiesi planšetėmis. Vėliau  mokėsi dainuoti dainą prancūzų kalba, kurioje kalbama, kaip svarbu susikalbėti. Kalbos nemokėjimas  kartais išskiria žmones, kurie nesupranta vienas kito, nes bandydami susipažinti kalba skirtingomis kalbomis. Renginio pabaigoje mokinių komandoms buvo įteiktos padėkos. Sveikiname aštuntokų komandą, geriausiai pasirodžiusią Kahoot viktorinoje!