Birželio 14 d. mokykloje nuotoliniu būdu vyko intelektuali ir linksma viktorina, kurioje dalyviai varžėsi, kas greičiau atsakys klausimus. Gamtos, tiksliųjų  ir  socialinių mokslų metodinės grupės nariai (Ignas Augustinas,  Rita Valskienė, Irena Kukulskienė,  Ilona Grabauskienė,  Ligita Norgailė, Oresta Malcevičienė) surengė smagų ir informatyvų protų mūšį, kuriame galėjo dalyvauti visi 5-8  klasių mokiniai.

Šį kartą sėkmė lydėjo pirmą vietą užėmusius  Nedą Kazlauską 8 kl. (94% ) ir Emiliją Bartkutę 8 kl. (94% ), antrą vietą – Danielių Gedminą 7 kl. (74%), trečią vietą – Jokūbą Merliūną 8 kl. (69%),  Eldarą Kononenko 7 kl. (69%) , Gretą Vėlyvytę (69% ). Gerai sekėsi ir  Kristinai Jarovajai 6 kl. (63%), Santai Ivanauskaitei 8 kl. (63%), Albert Lisauskui 7 kl. (60%),  Arnui Kybartui 6 kl. (57%), Eimantei Šiupinytei 6 kl. (57%), Edvinui Piščikui 5 kl. (57%).

Laimėjo visi protmūšio dalyviai, nes pasitikrino ir įsivertino savo žinias.