• Viskas prasideda čia !

  • Mums gera kartu !

  • 3

    Puiki mokymosi aplinka!

  • 4

    Aukštas mokymosi lygis užtikrina puikias mokinių žinias

Tarpmokyklinis konkursas „Chemijos šaškių čempionatas“
2019-06-06
 
2019 m. birželio 6 d. Šiaulių Zoknių progimnazijoje vyko tarpmokyklinis konkursas „Chemijos šaškių čempionatas“. Konkurse dalyvavo Jovaro, Medelyno progimnazijos, Šiaulių sanatorinės mokyklos ir Zoknių progimnazijos  aštuntokai. Pirmame ture mokiniai žaisdami šaškėmis rašė junginių formules ir jų pavadinimus, antrame ture rašė chemines lygtis. Po konkurso smagiai nusiteikę dalyviai atsisveikino ir žadėjo sugrįžti  kitais mokslo metais.
Geriausiai sekėsi šiems aštuntokams: Ugniui Klusui (Medelyno progimnazija),Ievai Paniulaitytei (Jovaro progimnazija), Liepai-Evai Mickevičiūtei (Jovaro progimnazija), Deimantei Krivickaitei (Zoknių progimnazija), Justui Totilui  (Jovaro progimnazija).