• Viskas prasideda čia !

  • Mums gera kartu !

  • 3

    Puiki mokymosi aplinka!

  • 4

    Aukštas mokymosi lygis užtikrina puikias mokinių žinias

4b išvyka į Telšius
2019-06-04
 
Birželio 4 d. progimnazijos 4 B klasės mokiniai su mokytoja Asta Joniškiene susirinko geležinkelio stotyje. Keliautojai traukiniu vyko į Žemaitijos sostinę  - Telšius. Mieste grupė susitiko su gidu Andriumi Daciu, kuris mokinius ir mokytoją supažindino su lankytinomis  vietomis, papasakojo apie jų kilmę. Vėliau keliautojai nusileido prie Masčio ežero, vaikščiojo pakrante, visą valandą plaukiojo  laiveliu ir gėrėjosi ežero pakrante, jo gyventojais, miestu. 
Paklausę žemaitiškų pasakojimų, apžiūrėję miestą, pasistiprinę ir nupirkę lauktuvių namiškiams, lydimi smagių dainų, keliautojai traukiniu grįžo į Šiaulius.