Akcijos „SU MEILE padovanosiu knygą SAVO bibliotekai“ apdovanojimai
2019-03-14

Kovo 14 d. apdovanoti knygų mylėtojai, kurie aktyviai dalyvavo akcijoje „SU MEILE padovanosiu knygą SAVO bibliotekai“.  Š. m. vasario 14 d. (Tarptautinė knygų dovanojimo diena) bibliotekos vedėja paskelbė Zoknių progimnazijos bendruomenei  apie akcijos pradžią. Akcija debiutavo sėkmingai! Visą mėnesį mūsų mokiniai, tėveliai, mokytojai ir visa Zoknių bendruomenė su meile dovanojo knygas. Bibliotekos lentynos pagausėjo 143 naujomis knygomis. Mokyklos direktorė Erika Burneckienė įteikė padėkos raštą 4b klasės mokinei Živilei Steponavičiūtei, kuri  padovanojo daugiausia naujų knygų. Tariame visiems dalyvavusiems nuoširdų AČIŪ! Pasak akcijos iniciatorės Olesios Kononenko, galime didžiuotis, kad mokykloje yra mokinių, kurie nori  ir gali pasidalinti savo gerumu. O tai reiškia, kad akcija taps tradicine...