Pėsčiųjų žygis „11 nuotraukų lietuvai“
2019-03-08

Kovo 8 d. Zoknių progimnazijos 7 klasės mokiniai su klasės vadove Vyta Merliūniene ir pilietinio ugdymo būrelio „Aš – ateities karys“ šeštokai su vadovu Raimondu Jočiu prasmingai paminėjo Kovo 11-osios šventę – dalyvavo miesto pėsčiųjų žygyje „11 nuotraukų Lietuvai“. Pasivadinę „Nugalėtojais“ ir pasipuošę spalvingomis kepurėmis mokiniai ir jų vadovai ryžtingai žygiavo miesto gatvėmis, fotografavo žemėlapyje nurodytus objektus, susijusius su Lietuvos Nepriklausomybės kovomis ir atkūrimu. Komanda sukorė daugiau nei 8 kilometrus, nusifotografavo su Šiaulių miesto meru A. Visocku, sėkmingai surado visus nurodytus objektus ir užtai buvo apdovanoti Šiaulių turizmo informacijos centro direktorės diplomu ir gertuvėmis.