• Viskas prasideda čia !

  • Mums gera kartu !

  • 3

    Puiki mokymosi aplinka!

  • 4

    Aukštas mokymosi lygis užtikrina puikias mokinių žinias

Advento popietė
2018-12-21
 
Advento ir Kalėdų laikotarpis kupinas gražių papročių, prasmingų apeigų, dainų, žaidimų, burtų, tikėjimų bei ateities spėjimų.
Gruodžio 21 d. Šiaulių Zoknių  progimnazijos aktų salėje vyko Advento popietė ,,Po žvaigždėjančiu dangum...“.  Į renginį susirinko ne tik progimnazijos mokytojai, mokiniai, bet ir jų tėveliai. Renginio organizavo progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Adrijana Gricienė ir specialioji pedagogė, logopedė Angelė Antanavičiūtė bei 8 klasės mokiniai (Ignė Griciūtė, Iveta Daugėlaitė, Rokas Griciūnas, Deimantė Krivickaitė). Uždegę Advento vainiko žvakeles, mokiniai būrė ateitį, žaidė žaidimus, prisiminė, kaip gražiai skamba lietuvių Advento daina „Už girų girių“. Vėliau vaišinosi Kūčių stalo valgiais ir bendravo.