• Viskas prasideda čia !

  • Mums gera kartu !

  • 3

    Puiki mokymosi aplinka!

  • 4

    Aukštas mokymosi lygis užtikrina puikias mokinių žinias

V –oji diena ,,Gera kartu“
2018-06-22
 
Gegužės 22 d. rytą stovyklautojų laukė dviaukštis autobusas. Prasidėjo suplanuota išvyką į pajūrį. Važiuodami grožėjosi gamta ir meldė Dievulio, kad nelytų. Pakeliui užsuko į Darbėnus. Čia apsilankė japoniškame sode, apžiūrėjo ekspoziciją, pašėrė žuvytės, prašė sveikatos prie gyduolio akmens, susikabinę rankomis laukė svajonių išsipildymo, aplankė alpakų šeimynėlę. Vėliau užsuko į Šventąją. Alkos kalne prašė pagonių dievų pagalbos, šėlo vėjuotame pajūryje, kūrė smėlio skulptūras kopose. Klaidžiose pajūrio gatvelėse įsigijo suvenyrų namiškiams, gaivinosi šerbetu ir užkandžiavo. Kiekvienam stovyklautojui įteikti sertifikatai. Pavargę, bet kupini įspūdžių visi grįžo namo.