• Viskas prasideda čia !

  • Mums gera kartu !

  • 3

    Puiki mokymosi aplinka!

  • 4

    Aukštas mokymosi lygis užtikrina puikias mokinių žinias

IV –oji diena ,,Aš kuriu meną“
2018-06-21
 
Ryte apdovanoti šauniausi EBRU meistrai, kruopščiai ruoštasi plenerui. Technologijų mokytojas Gintaras Daukša papasakojo, kaip ruoštis kūrybinei išvykai į gamtą, ką turi su savimi pasiimti tikras menininkas.  Po to visi išvyko prie Geležinės lapės. Čia susitiko su energetinio labirinto kūrėja ponia Olga ir ėmėsi darbo. Mokiniai ne tik piešė įstabaus grožio darbelius, bet ir padėjo atnaujinti labirinto takus. Vėliau šauni kompanija užkandžiavo gamtoje, dalinosi įspūdžiais. Grįžę į mokyklą, stovyklautojai tapė, kūrė papuošalus, minkė emocijų tešlą. Diena prabėgo labai greitai. Rytoj laukia smagi išvyka į Šventąją.