• Viskas prasideda čia !

  • Mums gera kartu !

  • 3

    Puiki mokymosi aplinka!

  • 4

    Aukštas mokymosi lygis užtikrina puikias mokinių žinias

III –oji diena ,,Noriu pažinti“
2018-06-20
 
Trečioji stovyklos diena prasidėjo rytine refleksija. Stovyklautojus nustebino socialinė pedagogė Ingrida Petronė, kuri skyrė rytdienai kūrybinę užduotį. Kiekvienam teks sukurti trumpą pasakojimą apie emocijas. Kadangi mūsų progimnazijoje mokosi išties gabūs ir kūrybingi mokiniai, ši užduotis pakankamai lengva. Be to, ir intriguojanti. Bus labai smagu paklausyti, kaip sekėsi kurti istorijas.
Vėliau vaikai  vyko į miestą. Ten susitiko su architektu Viliumi Puronu ir kartu leidosi į įspūdingą, pilną netikėtumų kelionę po gimtąjį miestą. Pasigrožėjo stogais lakstančiais katinais, mąsliai iš aukšto žvelgiančiu buliumi, apžiūrėjo saulytes, trumpam stabtelėjo prie Šiaulių  dramos teatro, išgirdo istoriją apie amerikietiškąjį centą, lankėsi Dievo namuose, bandė išgirsti buliaus širdies plakimą. Po to klaidžiojo senųjų kapinių takeliais, klausėsi šiurpių istorijų, aplankė kunigo Ignaco Štacho kapą, šėlo prie Geležinės lapės. Edukacija buvo ne tik įdomi, bet ir smagi. Visus sužavėjo architekto humoras bei gebėjimas, atrodo, paprastus dalykus papasakoti įtaigiai ir šmaikščiai.
Grįžę į mokyklą, aptarė dienos veiklas, dirbo grupėse bei  išskubėjo namo kurti.