• Viskas prasideda čia !

  • Mums gera kartu !

  • 3

    Puiki mokymosi aplinka!

  • 4

    Aukštas mokymosi lygis užtikrina puikias mokinių žinias

II – oji diena ,,Aš kuriu muziką“
2018-06-19
 
Birželio 19 d. buvo skirta muzikai. Ryte gausus būrys stovyklautojų patraukė į gamtą. Susirinkę Salduvės piliakalnio papėdėje, jaunieji menininkai ieškojo įvairiausių muzikos instrumentų, juos gamino ir subūrė išties šaunų orkestrą. Vėliau dainavo lietuvių liaudies dainas, žaidė žaidimus, šėlo su draugais ar ramiai ilsėjosi atsisėdę ant pievelės.
Grįžę į mokyklą, vaikai  tapo dizaineriais, kūrė darbelius, meditavo, gamino švelnukus, tapė ant vandens. Šaunu, kad mokyklos interjerą papuoš stovyklautojų sukurti darbai. Smagu, kad ore sklandė kūrybiškumo dvasia, o veidukus puošė geros emocijos. Antros dienos uogienė buvo dar gardesnė!