• Viskas prasideda čia !

  • Mums gera kartu !

  • 3

    Puiki mokymosi aplinka!

  • 4

    Aukštas mokymosi lygis užtikrina puikias mokinių žinias

Vasaros stovykla ,,Talentų artelė”
I – oji diena ,,Noriu draugauti”
2018-06-18
 
Saulėtą birželio 18 d. rytą progimnazijoje šurmuliavo  1-7 klasių mokiniai ir buvę l/d ,,Auksinis raktelis“ auklėtiniai. I aukšto fojė rinkosi stovyklautojai. Po metus trukusios pertraukos mokykloje prasidėjo dieninė vasaros poilsio stovykla ,,Talentų artelė‘. Susipažinę su vadovais ir davę iškilmingą stovyklautojo priesaiką, vaikai susiskirstė į grupeles ir dalyvavo įvairiose veiklose. Stovyklautojai dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose ,,Spalvoti vaikai“ ir ,,Ant muzikos sparnų“, kūrė kolektyvinę instaliaciją ,,Draugystė“, ieškojo paslapčių kūrybiniame užsiėmime ,,Paslapčių žaidimai“, tapo jaunaisiais dizaineriais, meditavo mokyklos pievelėje, įvardijo savo emocijas virdami ,,Emocijų uogienę“. Gerdami arbatėlę dalijosi dienos įspūdžiais, rašė interaktyvų dienoraštį. Visiems patiko medituoti gamtoje, iš antrinių žaliavų gaminti gėlytes, buvo įdomu bendrauti ir dirbti komandoje. Nenuvylė ir pirmosios dienos uogienė, nes ji buvo išvirta iš gerų emocijų, nuostabos, gerumo ir meilės.