• Viskas prasideda čia !

  • Mums gera kartu !

  • 3

    Puiki mokymosi aplinka!

  • 4

    Aukštas mokymosi lygis užtikrina puikias mokinių žinias

Išvyka į Biržus
2018-05-26
 
Gegužės 26 dieną Zoknių progimnazijos šeštokai, jų tėveliai ir klasės vadovė Vyta Merliūnienė vyko į ekskursiją po Biržų kraštą. Mokiniai susipažino su Biržų miesto istorija, perėjo per Širvėnos tvenkinį nutiestą ilgiausią pėsčiųjų tiltą, Biržų pilyje edukacinės pamokos metu išmoko pasigaminti popierių, užlipo į 32 metrų aukščio Kirkilų apžvalgos bokštą, pasivaikščiojo Kirkilų karstinių ežerėlių pakrantėmis, leidosi į smegduobę „Karvės ola“. Po įdomios kelionės po Biržų kraštą šeštokai smagiai laiką leido Pasvalio rajone esančiame Raubonių zoologijos sode. Visi grįžo puikios nuotaikos pilni gražiausių įspūdžių.